0 544 623 90 77
mhdurceylan@gmail.com
Pazartesi-Cumartesi
09:00 - 18:00
HİZMETLERİMİZ
Google arama motor sonuçları : Sakarya Elektrik Panocuları, Adapazarı Orta Gerilim Kompanzasyon, Adapazarı Trafo Bakım, Erenler OG Referanslı Kompanzasyon, Og Kondansatör, Şönt Reaktör Fiyatı, 12,5kVAr Kondansatör, 0,5kVAr Şönt Reaktör, Entes Güç Rölesi, Sakarya SVC Set satışı, Serdivan Şönt Reaktör satışı, Elpim Elport, Marmara Elektrik, Marmara Danışmanlık, Yeşiltepe Marmara Elektrik, Ferizli OSB Kompanzasyon, Hendek 2.OSB Kompanzasyon, XLPE Kapasitif Etki Miktarı, UPS Kompanzasyon, KGK kompanzasyon, PLC Kontrollü Kompanzasyon, Sakarya PLC Kompanzasyon, Kocaali Kompanzasyon Sistemi, SEDAŞ Kompanzasyon, TEİAŞ Kompanzasyon, Kompanzasyon Bakım, 10kVAr Şönt Reaktör fiyatı Sakarya Yıldız Üçgen Pano, Adapazarı Yıldız Üçgen Pano fiyatı, Yıldız üçgen pano satışı, Yıldız üçgen pano üretimi, Sakarya yıldız üçgen pano hazırlama, Sakarya garantili kompanzasyon takibi firma, Sakarya kondansatör fiyatları, Adapazarı şönt reaktör satışı, Sakarya şönt reaktör fiyat listesi, Sakarya Paratoner Kurulumu yapan firmalar, Sakarya Topraklama ölçümü, Sakarya itfaiye raporu, Sakarya okul kompanzasyonu, Sakarya UPS şönt reaktör değeri, Sakarya UPS satışı ve şönt reaktör belirleme, Şönt Reaktör güç belirleme, Hendek Kompanzasyon Firmaları, Sakary Dikey Sigorta Paoları, Adapazarı Dikey Pano Fyatları, Sakarya Transfer Panosu, 25kVAr Şönt Reaktör, 10kVAr Harmonik Filtre, 45kVA Regülatör, YÜKSEK GERİLİM İŞLETME SORUMLULUĞU, Hendek Topraklama Ölçümü
Kompanzasyon Pano Arızaları
Garantili Kompanzasyon Takibi
Trafo bakımının birincil amacı; trafonun iç ve dış parçalarının ve aksesuarlarının iyi durumda ve "amacına uygun" tutulmasını ve her zaman güvenli bir şekilde çalışabilmesini sağlamaktır. İkincil ve eşit derecede önemli bir diğer amacı ise; trafonun durumunun tarihsel bir kaydını tutmaktır.
Anlaşmalı olduğumuz işletmelerin kompanzasyon panolarını garanti kapsamında online günlük olarak izlemekteyiz. Ceza gelirse bize aittir. Tüm servis himetleri garanti kapsamnda ücretsizdir.
Talebiniz halinde düzgün çalışmayan kompanzasyon panolarınızı doğru çalışır vaziyete getiriyoruz. Keşif talepleriniz için 7/24 hizmetinizdeyiz.
Şönt Reaktör Üretimi ve Satışı
Standart güç değerlerinde şönt reaktör imalatımız ve stok vardır. Özel talep güç değerleri için bizi aramanız yeterlidir. Şönt reaktörlerimiz Faz-Nötr arası 245V sürekli gerilim değerlerine dayanıklıdır.
Pano içi Yangın Söndürme Sistemleri
Kompanzasyon panolarının yangın riski bulunmaktadır. Takibimiz altında olan tüm kompanzasyon panolarının FM200 Yangın söndürme sistemleri ile koruma altına alınmasını sağlıyoruz. Ayrıca talep eden firmalariçin otomasyon, ges ve kompanzasyon panoları için FM200 yangın söndürme sistemleri kurulumunu yapıyoruz.
SVC Sistem Set Kurulum ve Satışı
UES ve Grup Arge bayiliğimiz çatısı altında SVC Sistem satışımız ve uygulamalarımız vardır. Bununla beraber Entes ve Datakom imalatçı firmalarının da SVC Sistemlerini devreye alabilmekteyiz. SVC Sistem ihtiyaç analizi yapılarak işletmenize en uygun ekonomik performans ile kurulum yapıyoruz.
Topraklama Ölçümü ve Raporlama
Başta Sakarya olmak üzere Marmara bölgesinde Topraklama Ölçüm ve Raporlama hizmetimiz vardır.
Paratoner Topraklama Tesisatı
Paratoner Tesisatı kurulumu, tadilatı, ölçüm ve raporlama hizmetimiz vardır.
Kurumsal Kompanzasyon Eğitimi
2009 yılından beri kompanzasyon eğitimi vermekteyiz. Bugüne kadar ülke genelinde 27 kez kompanzasyon eğitimi düzenledik. İşletmenizdeki elektrikçi çalışanlarına dönük olarak kompanzasyon eğitim taleplerinizi değerlendiriyoruz. Veya bölgenizde çözüm partnerimiz olmak isterseniz çalışanlarınıza detaylı eğitim veriyoruz.
Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu
İşletmelerde meydana gelebilecek olası kazaların önlenebilmesi ve can ve mal güvenliğinin sağlanabilmesi için yüksek gerilim işletme sorumluluğu kriterlerinin yerine getirilmesi gerekmektedir. Yüksek gerilim tesislerinde telafisi mümkün olmayan kazaların meydana gelmemesi için özel personeller yetkilendirilmektedir. Bu görevin sorumluğunda işletmede oluşabilecek elektrik kazalarının önüne geçilmektedir.